Mega Card “Size Bu Yakışır”

Yazdır
PDF

Amacımız, Doğru hizmeti, doğru müşteriye, doğru zamanda ve fiyatlarla, doğru noktada kaliteli hizmet anlayışımızla kaliteli aktivitelerle desteklemek her defasında unutulmaz olup ziyaretçi sayımızı daha yukarı çekmektir.

Bu anlamda Müşterilerimizle olan bağımızı daha da kuvvetlendirmek ve 10. yılımızda pek çok ayrıcalık kazandırmak amacıyla MEGA CARD Projesini hayata geçirdik.

Mega CARD ile Alışveriş kültürüne bambaşka bir soluk katmak amacıyla sadece sadakat kart olmanın ötesinde bir anlayışla tasarlandı. Mega CARD’ın keyif ve avantaj dolu dünyası hoş geldiniz ve Hayatına Atrı Card... Sloganıyla Projeyi değerli kılmak adına Milli Piyango çelikişi düzenliyoruz ileriye yönelik Puan biriktirme vs… farklı projelerle devam edeceğiz. Mega CARD ’la 10. yılımızı siz değerli Kiracılarımız ve Müşterilerimizle kutlamak için 19/04/2012 tarihinden itibaren başlayan ve Ramazan Bayramını da içine alacak şekilde 21/08/2012 tarihinde sona erecek olan “Size Bu Yakışır” adı altında etkinlik ve kampanya planladık. Bu konuda gerekli organizasyonu ve faaliyet planını yapmış bulunmaktayız.