Etkinlikler

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla Mega Center AVM ön otoparkına kurulan Uluslararası Atlas Sirki, 23 Ağustos’ta gösterilerine başlıyor.

Yok olmaya yüz tutan geleneksel seyirlik sanatlarımızı halka tanıtmak için yola çıkan Atlas Sirki; İp canbazlığı, Parendebazlık, Ateşbazlık, Akrobatlık gibi Somut Olmayan Kültürel Miras kapsamındaki seyirlik sanatların yanı sıra, palyaçolar, sihirbazlar, yüksek hava gösterileri ve dev piton yılanlarıyla gittiği her yerde özellikle çocukların ve ailelerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Müşteriler ‘anında kazan’ modelini benimsiyor


Sadakat Kart programında öncelikli hedeflerinin eski müşteriyi korumak ve yeni müşteri kazanımı sağlamak olduğunu belirten Mega Center AVM Genel Müdürü Mahmut Yıldızhan, "Bu programlarla müşterilerin listelenmesi, istek ve ihtiyaçlarının saptanması, kartlara özel kampanya

Devamını oku...

Ramazan ayında Cuma,Cumartesi, Pazar Günleri 20:00 - 21:45 saatlari arasında Mega Center'de Müzik Dinletisi...

Devamını oku...

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağalardan oluşan 12 takımın katıldığı futbol musabakasında 1'liği güğüsleyen BOYNER oldu.

Devamını oku...

 

Aralıksız olarak gerçekleştirilen Mall Report AVM Sohbetleri'nin bu ayki rotası Güneydoğu'nun Paris'i olarak da anılan Gaziantep oldu. 9 Haziran tarihinde Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center'da 14'üncüsü gerçekleştirilen toplantının ev sahibi Sanko Park AVM'ydi.

Devamını oku...