Kampanyalar

SUBARU BRZ ÇEKİLİŞ SONUCU

Yazdır
PDF

 

 

 

 

 

 

MEGA CENTER Alışveriş Merkezimiz 29/11/2002 tarihinde görkemli açılışıyla Türkiye’deki alışveriş merkezleri arasındaki yerini almış ve Diyarbakır’da ilk ve tek olma özelliğini kazanmıştır.

AVM Müdürü Mahmut YILDIZHAN Kampanya ile ilgili bilgi verdi; Alışveriş Merkezimizin Diyarbakır ve çevre halkına tanıtımına katkıda bulunmak ve müşteri potansiyelini arttıramaya yönelik çalışmalar içindeyiz.

Amacımız kaliteli hizmet anlayışımızı kaliteli aktivitelerle desteklemek her defasında unutulmaz olup ziyaretçi sayımızı daha yukarı çekmektir.

Bu anlamda önümüzdeki özel günleri belirledik ve 09/02/2015 tarihinden itibaren başlayan Sevgililer günü, Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı, Anneler Günü ve Babalar gününü içine alacak şekilde 15/06/2015 tarihinde sona erecek olan “Mega Alışveriş, Mega Kazanç” adı altında etkinlikler ve kampanya planladık. Bu konuda gerekli organizasyonu ve faaliyet planını yapmış bulunmaktayız.

Bu kampanyayla amacımız tüm işletmeleri, yönetimi, çalışanları ile Mega Center Alışveriş Merkezimizin 12. Kuruluş Yıldönümünü, büyük bir coşku ile kutlamak, bu sevincimizi ve coşkumuzu değerli müşterilerimizle paylaşmaktır. Bunun yanında kampanya sistematiğinde ticari sirkülasyonu arttırmakla birlikte fanatik müşterilerimizin yanı sıra potansiyel müşterilere de ulaşmaktır. Bu vesileyle hali hazırda Diyarbakır ve çevre illerde emsali bulunmayan Alışveriş Merkezimizin, mağazalarımızın, müşterilerimiz nazarı itibarinde marka bilinirliğini en üst seviyeye taşımak bu bilinirliği her daim güncel ve sıcak tutabilmektir.

Çekiliş sonucuna geçmeden önce katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum.Kazanamayanlar üzülmüyor çünkü kampanyalarımız tüm hızıyla devam edecektir..

5 Noter vekili ve Milli piyango yetkilileriyle geniş bir müşteri kitlesinin önünde yapılan çekilişte Asıl talihli olarak 021155 nolu kupon sahibi Mehmet YILDIRIM, Yedek Talihli olarak 009064 nolu kupon sahibi Metin DİREK Subaru BRZ ye Hak kazanmıştır.

2015 'e hızlı girdik...

Yazdır
PDF

 

Alışverişin Keyfini Sürün

Yazdır
PDF

25.08.2012 Tarihli Çekiliş Sonucu

Yazdır
PDF
Mega Center Card kazandırmaya devam ediyor.Kazanan Müşterilerimizi tebrik ediyoruz.Kazanan talihlilerin tam listesi Ayrıca 27/08/2012 tarihinde Diyarbakır Söz gazetesinde yayınlanacak. Kazanan talihlilere Pazartesi günü Kayıtlı Adreslerine taahhütlü posta yoluyla tebliğ yapılacaktır.

Devamını oku...

Mega Card “Size Bu Yakışır”

Yazdır
PDF

Amacımız, Doğru hizmeti, doğru müşteriye, doğru zamanda ve fiyatlarla, doğru noktada kaliteli hizmet anlayışımızla kaliteli aktivitelerle desteklemek her defasında unutulmaz olup ziyaretçi sayımızı daha yukarı çekmektir.

Bu anlamda Müşterilerimizle olan bağımızı daha da kuvvetlendirmek ve 10. yılımızda pek çok ayrıcalık kazandırmak amacıyla MEGA CARD Projesini hayata geçirdik.

Devamını oku...